Školská jedáleň , Ul. Komenského 6, Spišské Vlachy

Ak ste sa rozhodli prihlásiť na obedy svoje dieťa, chceli by sme Vás oboznámiť  s organizovaním školského stravovania. Na obedy je potrebné dieťa prihlásiť zápisným lístkom, do ktorého vypíšete potrebné údaje o dieťati a dni počas ktorých sa bude Vaše dieťa stravovať, telefonický kontakt, číslo účtu, ktoré je potrebné pre prípad vrátenia preplatkov na konci školského roka. Prosíme o zaškrtnutie Vám vhodného spôsobu platby. Zápisný lístok nezabudnite potvrdiť  svojim podpisom.

V školskej jedálni je zavedený čipový systém. Za každý čip sa zaplatí zálohová platba 2 €, ktorá je jednorazová a  pri ukončení stravovania sa vráti. Čip sa nemusí  vrátiť na konci školského roka v tom prípade, ak Vaše dieťa bude pokračovať v stravovaní aj v budúcom školskom roku. Deti, ktoré čip vlastnia, donesú na začiatku školského roka vyplnený zápisný lístok. Pri okienku na výdaj stravy si dieťa priloží čip k čítačke a následne mu bude vydaný obed.

Strava musí byť uhradená do 10. dňa v danom mesiaci. V prípade zadania spôsobu platby prevodom cez účet (trvalým príkazom),  prosíme zadajte vo Vašej banke príkaz na úhradu príspevku na stravu v sume 0,50 € na 1 obed na číslo  účtu:

SK 8956 0000 0000 7524899004.

Ak zákonný zástupca žiaka/dieťaťa neuhradí poplatky podľa VZN tri po sebe nasledujúce mesiace, riaditeľ školy alebo školského zariadenia vyradí dieťa z evidencie školského zariadenia.

Príkazy je potrebné zadať od septembra do mája vždy do 10. dňa v mesiaci. Na stránke www.eskoly.sk si môže rodič každý mesiac po prihlásení zistiť výšku úhrady za skutočne odobrané jedlá detí. V mesiaci jún bude vykonané vyúčtovanie. Pri vzniknutom preplatku bude suma vrátená na Váš účet a pri zistenom nedoplatku bude Vám zaslaná výzva na zaplatenie.

Prihlasovanie a odhlasovanie detí je možné najneskôr do 7:45 hod. v príslušný deň.  Každému stravníkovi bude vygenerované prihlasovacie meno a heslo a na stránke: www.eskoly.sk sa môžu prihlasovať, odhlasovať a nájsť aj aktuálny jedálny lístok. Zároveň sa môžu nahlasovať a odhlasovať aj  na termináli uloženom v školskej jedálni (podľa návodu), nie telefonicky ani SMS správou. Informácie získate aj na stránke školy www.zskomspv.edupage.org  pod záložkou školská jedáleň.

zápisný lístok

• Cirkevná spojená škola, Komenského 6, Spišské Vlachy
    Komenského 6, 053 61 Spišské Vlachy
    +421 53 4485 468 (ekonomický úsek)